Referencie školenie podnikateľské minimum

Príjemné prostredie, výborná pani lektorka, pútavý výklad, perfektné študijné materiály. Školenie vrelo a rada odporučím známym. Ďakujem 🙂

Ivana Kimerlingová

Školení v spoločnosti EDU-LAND sa zúčastňujem pravidelne. Školenia sú na vysokej úrovni a lektorka je vysoko fundovaná. Školenie podnikateľského minima dá začínajúcim drobným, ale aj väčším podnikateľom prehľad o tom, čo je vo firmách alebo u živnostníkov dôležité sledovať a ako si správne veci vo firme viesť. Ďalej poskytne prehľad o výdavkoch, z čoho sa skladajú a ako ich správne evidovať. Školenie odporúčam všetkým, ktorí chcú podnikať alebo aj podnikajú.

Jana Ludviková – LMM, spol. s r.o.

Školenie presiahlo moje očakávania. Dozvedela som sa všetky potrebné informácie. Už spred dvoch rokov na mzdovom účtovníctve som sa presvedčila, že pani Adriana je vynikajúca lektorka a je radosť počúvať jej výklad. V jej podaní by aj vysvetľovanie zákonov jadrovej fyziky vyznelo ako rozprávka. Jednou vetou: jasné, presné, vyčerpávajúce vysvetlenie danej problematiky. Teším sa na ďalšie semináre a školenia. Do tej doby prajem veľa chuti do práce a veľa ďalších spokojných klientov, ktorí robia najlepšiu reklamu.

Lucia Ošťádalová

Školenie je pripravené a prebieha na vysokej úrovni. Pani Gazdová je typický príklad človeka z praxe, nabitá praktickými znalosťami a nie nudnou teóriou z kníh, príp. akademickej „teoretickej obce“. Vrelo odporúčam každému, kto uvažuje o prechode zo zamestnaneckého pomeru k podnikaniu, príp. živnostenskému pomeru. Na získanie všeobecného prehľadu, ako pomoc k rozhodnutiu alebo len k doplneniu svojich znalostí. Mrzí ma jedine to, že som sa o EDU-LANDe nedozvedel skôr.

Ján Dúbravčík

Školenie hodnotím vysoko pozitívne. Oceňujem hlavne odborný, profesionálny prístup lektorky, ako aj nadštandardné študijné materiály. Ako začiatočník podnikateľ vnímam, že som nadobudla potrebné poznatky pre štart. Pomohli mi hlavne praktické príklady, ktoré lektorka často uvádza.

Ema Benka

Chcela by som veľmi kladne ohodnotiť kurz školenia na ktorom som sa zúčastnila. Bolo to konkrétne školenie Podnikateľské minimum. Školenie bolo náučné, príjemné vystupovanie školiaceho, taktiež príjemné prostredie + dobrá cena. Školenie vrelo odporúčam aj ostatným.

Katarína Štefániková

Školenie splnilo moje očakávania a aj milo nás (mňa) prekvapilo. Získala som veľa užitočných informácii.

Mariana Pajdlhauserová

Na školení som sa dozvedela veľa cenných informácií. Vedenie spoločnosti ako aj lektorka školenia sú veľmi príjemný a ústretoví ľudia. Ing. Gazdová nám zodpovedala aj otázky nad rámec školenia a poskytla nám odborný výklad nezaplatiteľný pre začínajúcich podnikateľov. Určite doporučujem všetkým, ktorý sa chcú dozvedieť čo najviac o zákonoch ako aj o účtovníctve pre začiatok v podnikaní.

Lajchová

Toto školenie mi dalo oveľa viac informácií než som pôvodne očakávala. Myslím, že k tomu nemám čo dodať, treba ho absolvovať na vlastnej koži. Určite odporúčam.

Nikola Vagundová

Školenie hodnotím veľmi dobre. Príjemná lektorka, ktorá rada odpovie na každú otázku a dopodrobna vysvetlí každú tému tak, že to pochopím ešte aj ja 🙂 Odporúčam toto školenie všetkým, ktorí sa chystajú začať podnikať. Ďakujem kolektívu EDU-LAND.

Roman Sýkora

Školenie je interaktívne, vedené záživnou formou. Je naplnené množstvom praktických informácií a rád ,,zo života“ určených pre podnikateľov – začiatočníkov, avšak tipy, rady a upozornenia by iste zaujali aj tých skúsenejších. Vrelo odporúčam.

Tatiana Šoltésová

Veľmi pozitívne hodnotím dané školenie. Školiteľ – chválim. Materiály – super. Občerstvenie – chutné. Celková atmosféra – odporúčam ďalej. Veľké pozitívum – praktickosť (účtovných zákonov).

Kocková

Výborný úvod do podnikateľského chaosu. Oceňujem adresné odpovede na konkrétne otázky účastníkov. Podnetné. Ďakujem.

Eva Košuthová

Vynikajúce, svižné, bolo zodpovedané na všetky otázky. Odporúčam.

Tomáš S.

Tým, že už dlhšie som sa nevenovala problematike SZČO a s.r.o., som si potrebovala ozrejmiť novinky v danej problematike, prípadne prediskutovať nejasnosti. Kurz Podnikateľské minimum mi ušetril dlhé hodiny samoštúdia a pani lektorka mi poskytla cenné rady, „vychytávky“ a upozornila na skutočnosti, ktoré by som si mohla nevšimnúť. Kurz by som odporučila určite aj ostatným, ktorí začínajú podnikať alebo už podnikajú. Ďakujem za cenné informácie.

Bc. Elena Hollá

Školenie hodnotím ako profesionálne vedené vo veľmi pozitívnej atmosfére. Pripravenosť školiteľa bola výborná a jeho vedomostný záber v danej oblasti široký!

PaeDr. Miriam Cziborová

Spokojný s náplňou školenia. Boli mi poskytnuté informácie, ktoré som potreboval na to, aby som bol schopný zvládnuť účtovnú problematiku začínajúcej firmy.

Krečmer

Školenie „Podnikateľské minimum“ hodnotím kladne. Dozvedela som sa informácie, ktoré som potrebovala. Atmosféra školenia bola výborná, na kladené otázky sme dostali vždy odpoveď. Lektorka, pani Gazdová, viedla školenie v príjemnej, až rodinnej atmosfére. V cene školenia sme získali aj študijný materiál, pero, občerstvenie a teplý obed. Získala som hodnotné informácie z oblasti podnikania.

Mária

Týmto školením som si ujasnila mnohé veci týkajúce sa SZČO, s.r.o., miezd, daní a DPH. Školenie odporúčam aj ostatným.

Monika

Školenie bolo dobre pripravené, oceňujem množstvo príkladov z praxe. Ďakujem za študijný materiál, ktorý stručne zhrňuje množstvo cenných informácií a odkazov na zdroje.

Ing. Jaroslav Piroh │ 3D model, s.r.o.

Školenie je na vynikajúcej vysokej úrovni; nabité potrebnými informáciami; teória spojená s príkladmi priamo z praxe; entuziazmus a radosť z práce pani lektorky ešte viac podčiarkuje jej profesionalitu, okamžite reaguje na otázky ohľadne čohokoľvek, má veľmi príjemné vystupovanie a energický výklad. Odporúčam všetkým! Skvelé! Absolútna pomoc pri rozhodovaní o spôsobe podnikania, čo potencionálneho podnikateľa čaká a na čo nesmie zabudnúť, čo ho čaká, ak na niečo zabudne.

Silvia Dúhová

Školenie je veľmi zrozumiteľné, inšpiratívne a zohľadňuje individuálne požiadavky zúčastnených. Veľmi vhodné je používanie konkrétnych príkladov z praxe na objasnenie obecne platných pravidiel a varovania prednášajúceho akých omylov a nepozorností je potrebné sa v začiatkoch podnikania vystríhať.

Juraj Benčík

Školenie prebiehalo v príjemnej atmosfére s vysoko odborným prejavom lektorky. Na každú otázku sme dostali vyčerpávajúcu odpoveď.

Ing. Iveta Stachová

Výborný kurz aj pre tých, ktorí chcú vedieť viac o podnikaní bez hocijakých ekonomických alebo účtovných vedomostí. V príjemnom prostredí nás ochotná lektorka zaviedla do zázemia podnikania. Stálo to za to! Ďakujem za informácie!

Melinda Dobsová

Hodnotenie školenia je na výbornej úrovni. Bola som spokojná a doporučujem to skúsiť aj iným.

Katarína Chropovská

Toto školenie bolo výborné. Lepšie investované peniaze si neviem ani predstaviť. Vrelo odporúčam.

Valéria K.

Toto školenie dá všetkým základné informácie pred začatím podnikania a aj v počiatkoch podnikania, odbúra stres z neznámeho, ušetrí veľa času zháňaním informácií. Lektorka zodpovie aj mnoho otázok nad rámec tohto školenia, pripúšťa diskusie. Školenie pomôže vyhnúť sa pokutám. Odporúčam ho každému začínajúcemu podnikateľovi aj účtovníkovi.

Ing. Adriana Potočná

So školením som bola veľmi spokojná. Prešli sme si knihu, boli sme upozornení na zmeny v zákonoch, na to, kde máme čo hľadať, v ktorom zákone. Takisto sme dostali kvalitnú literatúru, zodpovedali nám všetky otázky, ktoré sme položili. Jednoznačne tento kurz odporúčam začínajúcim podnikateľom, aby sa vedeli zorientovať v tom, čo všetko musia zariadiť, kým začnú podnikať. Mne to veľmi pomohlo.

Jana Kulašníková

Pozitívne hodnotím riešenie otázok zo strany klientov. Výklad je zrozumiteľný, dobre sa počúva a chápe.

Michal F.

Scroll to Top