Referencie školenie účtovná závierka v podvojnom účtovníctve

Výborné

Andrea Mészáros – Mandro s.r.o.

,,ÚČTOVNÁ ZÁVIERKA“ je moje druhé školenie u p. Gazdovej. Musím povedať, že školenia sú na vysokej úrovni aj vďaka príkladom z praxe. Moje prvé spracovanie účtovných závierok v živote určite dopadnú dobre a z daného školenia odchádzam s dobrým pocitom. Ďakujem veľmi pekne. 🙂

Janačková

Ako všetky doteraz – aj toto školenie poskytlo veľa cenných informácií, zvlášť keď som začínajúci účtovník. Ďakujem 🙂

Timková Monika

Ako vždy, školenie prebehlo na vysokej odbornej úrovni.

Iveta Stachová – QUIRINUS s.r.o.

Spokojnosť nadovšetko každým rokom. Ďakujem

Antalíková

Školenie zodpovedalo očakávania. Podalo komplexný pohľad na účtovnú závierku. Vrelo odporúčam každému, kto nemá úplne všetko jasné.

Veronika Geršičová – framipek s.r.o.

Hodnotím veľmi dobre. Výborný výklad Ing. Adriany Gazdovej.

Katarína Dreninová

Vyčerpávajúce odpovede na všetky naše otázky. Veľmi prekvapujúce bolo, že sme dnes oslávili MDŽ. Ďakujem za kvietok.

Mária Blinková – framipek s.r.o.

Ako vždy skvelé školenie s aktuálnou legislatívou a názornými príkladmi z praxe.

Monika Spótová – Spot Transaction s.r.o.

Školení bylo velmi prínosné, vecné. Také se mi líbí materiály, které jsme ke školení obdrželi.

M. Robošová – ABB s.r.o.

Zúcastnila som sa druhýkrát na kurze v spolocnosti EDU-LAND a som nadmieru spokojná, perfektne spracovaný materiál, príjemné vystupovanie zo strany lektorky. Pozitívne hodnotím aj obcerstvenie.

Denisa Violová

Hodnotenie školenia – velmi spokojná.

Monika Pánik

Na školenia EDU-LANDU a pani Gazdovej chodíme pravidelne už niekoľko rokov a vždy sme spokojné s podávanými informáciami, ktoré sú aktuálne a dôležité pre našu prácu.

Monika Spótová

Maximálna spokojnosť, nie je čo vytknúť. 🙂

Šarišská

Školenia som sa zúčastnila v tejto spoločnosti prvý krát. Vysoko hodnotím nielen školenie, fundovanosť lektorky, ale aj prináležiaci servis. Predpokladám, že ostatné školenia budem realizovať už len prostredníctvom EDU-LAND 🙂 Vyhovuje mi hlavne, že školenie bolo pre menšiu skupinu, kedy je lepší kontakt s lektorkou.

Eva – T.E.M.M, s.r.o.

Znova som sa veľa dozvedela. Len odporúčam.

Lenka

Výborne

Monika Pánik

So školeniami p. Gazdovej som maximálne spokojná. Aj toto školenie „Účtovná závierka v podvojnom účtovníctve“ je výborne spracované, prehľadné, aktuálne. Materiál je vypracovaný na vysokej úrovni, aj pre laikov, zrozumiteľný. Všetko p. Gazdová vysvetľuje na príkladoch z praxe.

Z. Lengyelová

Školenie je na vysokej úrovni. Výborne pripravená školiteľka, vysvetlenie pri problémoch. Materiál školiaci je tiež výborne spracovaný. Príjemné prostredie.

Téma obsiahnutá komplexne, vysoká odbornosť. Školenie odporúčam.

B. Kanovská

Bola som veľmi spokojná s úplným výkladom nielen teoretických zmien ale aj praktickými problémami firmy.

E. Kučíková – SLONATRANS, s.r.o.

Školenie na 1. Množstvo praktických príkladov, priestor na konkrétne otázky a to všetko na vysokej odbornej úrovni. Ing. Gazdová je zárukou spokojnosti.

Kurjaková

Bola som na školení v EDU-LAND s.r.o. po prvý krát, ale určite nie posledný. Výklad školenia bol profesionálny, výstižný a veľmi zrozumiteľný. Cítila som sa príjemne.

Alena Vavrovičová – ALEF Distribution SK, s. r. o.

Spokojné ako vždy …

Monika – SPOT TRANSACTIONS s.r.o.

Školenie bolo podané podrobne a prehľadne. Aj písomný prehľad bol vynikajúco okomentovaný a vysvetlený.

Eva Macová – BEKAS s.r.o.

Výborné, vyčerpávajúc problematiku.

Ing. Anna Jankovičová – M.J.A. AUDIT, s.r.o.

Školenie bolo veľmi zrozumiteľné aj pre začiatočníkov, som veľmi spokojná, určite sa zúčastním aj iných školení. Veľmi zrozumiteľné príklady z praxe využiteľné pri práci.

Borščová

So školením som spokojná, veľmi jasný, zrozumiteľný výklad. Dá sa opýtať na nejasnosti, lektorka je veľmi ochotná vysvetliť čokoľvek. Príjemné prostredie, určite prídem aj na ďalšie školenia. Ďakujem.

Petra Valášek Baji

Ako vždy, školenie zrozumiteľne a jasne prezentované. Veľkou výhodou je vysvetlenie na konkrétnych príkladoch.

Sylvia Kurtanská – NIKSY s.r.o.

So školením som veľmi spokojná. Patrí medzi najlepšie, aké som doteraz absolvovala. Prednášané problémy boli doplňované praktickými ukážkami, čo mi veľmi vyhovovalo.

Elena Hrabovská – Silgan Metal Packaging Nové Mesto a.s.

Podobne ako pri predchádzajúcich školeniach som maximálne spokojná s odborným výkladom a praktickými príkladmi pani lektorky Ing. Gazdovej.

Marcela Vráblová – Silgan Metal Packaging Nové Mesto a.s.

Vysoko profesionálne školenie. Veľká spokojnosť ako obyčajne.

Zuzana Šlahorová – ACCOUNTA, s.r.o.

Školenie poskytlo všetky potrebné informácie na zostavenie účtovnej závierky zrozumiteľne a jasne. Zaoberali sme sa aj otázkami účastníkov, ktoré taktiež pomohli pochopiť veci súvisiace s problematikou. Celkovo hodnotím školenie ako veľmi prínosné a odporúčam využiť služby EDU-LAND.

Zuzana Kariková – REVING-GAS, s.r.o.

Školenie hodnotím veľmi pozitívne, zrozumiteľné objasnenie problematiky na príkladoch z praxe. Diskusia je možná počas výkladu. Som spokojná, určite v budúcnosti využijem vzdelávacie služby spoločnosti EDU-LAND s.r.o.

M. Ondrusová

Školenie hodnotím na výbornú. Páčil sa mi spôsob prednášania, rozsah školenia, prehľad základnej problematiky. Ujasnili sa mi veci, s ktorými som mala problém. Určite odporúčam a určite budem absolvovať aj ďalšie kurzy.

Monika B.

Dobrý výklad prenesený na praktické príklady, príjemné vystupovanie a ústretový prístup. Odvolávky na zákony hodnotím celkovo ako prínosné, určite odporučím. Celkovo hodnotím výborne.

Ing. Pálmaiová

Zrozumiteľne vysvetlené. Páčili sa mi príklady z praxe. Ochotná, milá odborníčka. Ďakujem.

Jana Stašová

Školenie ako vždy veľmi dobré. Školiteľka príjemná, odborne spôsobilá a ochotná venovať priestor aj iným otázkam. Odporúčam … a ešte prídem 🙂

Ing. Kurjaková

Výborná komunikácia s lektorkou p. Gazdovou v priebehu celého školenia. Vysoká odbornosť a znalosť z praxe. Veľmi príjemné prostredie. Ďakujem a teším sa na ďalšie školenie, ktorých sa pravdepodobne zúčastním. Odporúčam.

Monika Žitná – DANTAX s.r.o.

Ako aj s predošlými školeniami v EDU-LANDe aj s týmto som bola veľmi spokojná.

Ing. Monika Spótová – Spot Transactions s.r.o.

Dobré školenie, sme stály zákazník, vždy sme spokojné.

Eva Milučká – Spot Transactions s.r.o.

Hodnotím veľmi pozitívne aj po profesionálnej stránke, malý kolektív, výhoda diskusie. Zodpovedané všetky dotazy k úplnej spokojnosti.

Ing. Beáta Jurková – Víno Nitra, spol. s r.o.

Prospešné školenie, veľká výhoda malého kolektívu s možnosťou diskusie. Veľmi príjemná lektorka, profesionálny prístup.

Ing. Lenka Hasáková

Veľmi dobré – bez pripomienok.

Ľ. Somík – fischer SK, s.r.o.

Hodnotenie školenia pozitívne – malý kolektív, možnosť riešenia konkrétnych požiadaviek a dotazov (je čas).

Ing. Anton Pätoprstý – SHERLOCK, s.r.o.

Som veľmi spokojná s obsahom školenia a s osobou školiteľky.

Marečková – Wüstenrot poisťovňa, a.s.

školiteľka: 1, materiály: 1, príklady: 1, priestor pre otázky: 1, občerstvenie: 1, Vysvetlivky: 1 – spokojnosť 🙂 2 – nespokojnosť 🙁

Ing. Zuzana Puškášová – J&T GLOBAL MANAGEMENT, s.r.o.

Dané školenie splnilo moje očakávania, s jeho obsahom, výkladom a témou som spokojná. Určite ho odporúčam.

Zuzana Polláková – Nemetschek Allplan Slovensko s.r.o.

Školenie bolo na veľmi vysokej odbornej úrovni, výklad bol zrozumiteľný a venoval sa problematike. Prajem i naďalej pre ostatných také výborné školenie. Ďakujem.

Bieliková – ŠIPS STAVING s.r.o.

Spomínané školenie hodnotím veľmi pozitívne. Veľmi milá pani lektorka s odbornými znalosťami, ale aj skúsenosťami z praxe, vďaka ktorým je jej prednášanie pre účastníkov školenia zrozumiteľné, vecné, výstižné a plné užitočných informácií. Dozvedela som sa všetko, čo som potrebovala. Školiace priestory veľmi príjemné, skôr s rodinnou atmosférou vďaka nižšiemu počtu účastníkov. Dobre pripravené materiály na štúdium a školenie, aj občerstvenie. Školenie určite splnilo moje očakávanie. Veľké ĎAKUJEME 🙂 PS: Teším sa na ďalšie školenie.

Barbora – AUDITOR SK, s.r.o.

Priestory – príjemné, menšie. Prostredie – príjemné, priateľské, málo účastníkov -> veľké +. Materiály – postačujúce, výstižné. Školiteľka – príjemná, praktická, pedagogický prístup 🙂 , interaktívne, komunikatívne prezentovanie, veľa názorných ukážok na tabuli, veľa predkontácií, konkrétnych príkladov, otvorený prístup pre diskusiu, otázky, konzultácie. Téma, problematika – ucelené, komplexné. Výsledok pre mňa – veľa som sa naučila. Celkovo hodnotím školenie veľmi pozitívne. Ďakujem.

Ing. Monika Šturmová – AUDITOR SK, s.r.o.

Podľa môjho subjektívneho názoru išlo o vcelku komplexné a precízne spracovanie uvedenej problematiky, nakoľko som sa dozvedel okrem dôležitých faktov ohľadom účtovnej závierky aj doplnkové informácie v podobe praktických príkladov z praxe, čo oceňujem najviac.

Ing. Ján Sciranka – Deutsche Telekom Shared Services s.r.o.

Školenie hodnotím veľmi kladne po všetkých stránkach. Vrátila som sa opäť, bola som tu už na školení DPH a naozaj môžem skonštatovať, že úroveň školení EDU-LANDu je na vysokej úrovni. Ďakujem.

Anna Červená – RAIMEX, spol. s r.o.

Školenie bolo na veľmi dobrej úrovni, vedené profesionálne, odborne, lektorka jasne a zrozumiteľne vysvetlila problematiku účtovnej závierky v podvojnom účtovníctve. Školiace priestory hodnotím tiež veľmi pozitívne, nevynímajúc občerstvenie.

Marčeková

Školenie je vedené zrozumiteľne aj s praktickými príkladmi. Výklad aj materiály sú kvalitné a veľmi dobre pripravené.

Oľga Tománková – Omrea Accounting, s.r.o.

Školenie bolo veľmi dobre zorganizované na veľmi odbornej úrovni. Školenie mi však prišlo zamerané na väčšie podniky, resp. účtovné jednotky ako malých podnikateľov. Čo je samozrejme tiež dobré, lebo za málo peňazí získa človek poznatky, či už nové alebo si preopakuje staré : )

Karola Pavlíková – Starion, s.r.o.

Tématické vymedzenie bolo naplnené.

Ing. Monika Kolníková – Transports Norbert Dentressangle Slovakia, s.r.o.

Scroll to Top